ראובן (רובי) ריבלין
נשיא המדינה
הנשיא העשירי של מדינת ישראל. כיהן בעבר כיושב ראש הכנסת, כשר התקשורת וכחבר כנסת מטעם סיעת הליכוד. עורך דין בהכשרתו.
תמר איש-שלום
מנחת הוועידה
עיתונאית ומגישת טלוויזיה בכירה. מגישה את מהדורת החדשות בערוץ 10.
נפתלי בנט
שר החינוך והתפוצות
יושב ראש מפלגת הבית היהודי. כיהן כשר הכלכלה בממשלה הקודמת. שירת כקצין בסיירת מטכ"ל וביחידת מגלן, היה יזם מצליח בתחום ההיי-טק ושימש כראש לשכתו בנימין נתניהו כיו"ר האופוזיציה.
רון ירון
עורך ראשי "ידיעות אחרונות"
משה כחלון
שר האוצר, יו"ר ומייסד מפלגת "כולנו"
חבר בקבינט המדיני-ביטחוני. כיהן בעבר כשר התקשורת, שר הרווחה, יו"ר ועדת הכלכלה וחבר כנסת מטעם סיעת "הליכוד"
יפה בן דויד
מזכ"לית הסתדרות המורים
שימשה במשך שנים כסגנית המזכ"ל ולאחרונה הפכה לאישה הראשונה המכהנת בתפקיד המזכירה הכללית של הסתדרות המורים.
אלי הורביץ
מנכ”ל קרן טראמפ וחבר וועד החינוך הלאומי

שירת כמשנה למנכ”ל בקרן הפילנתרופית "יד הנדיב", מכהן כחבר בוועד המנהל של "חמדע", מרכז לחינוך מדעי בתל-אביב והיה בין מייסדיו ויוזמיו של “אבני ראשה" – המכון הישראלי למנהיגות בית-ספרית. בעבר ריכז את עבודת "הוועדה לשינוי מעמד הספרייה הלאומית" והיה ממובילי הקמת מאגר "גיידסטאר" להגברת השקיפות של עמותות בישראל.

דני עטר
יו"ר קרן קיימת לישראל
כיהן בעבר כחבר כנסת וכראש המועצה האזורית גלבוע.
במסגרת תפקידו פועל להקניית ערכים ציוניים בחינוך הבלתי פורמלי ולמען צמצום הפערים הגיאוגרפים והחברתיים בישראל.
שלומית עמיחי
יו"ר חותם
מכהנת כיו"ר חותם - תכנית לגיוס, הכשרה ופיתוח קהילה איכותית של מורים ואנשי חינוך לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך. שירתה במשרד החינוך למעלה מ-25 שנה וכהנה פעמיים כמנכ"לית המשרד, מכהנת במועצות מנהלים של בית עגנון, מכון סאלד, מט"ח, חוגי סיור קק"ל ומשתתפת קבועה בפורומים שונים הקשורים לחינוך.

הרב שי פירון
ס.נשיא ודיקאן לפיתוח חברתי, הקריה האקדמית אונו
שר החינוך לשעבר. במהלך כהונתו הוביל את רפורמת "למידה משמעותית". פירון כיהן כשר וכח"כ מטעם "יש עתיד". בעבר עמד בראש מספר מוסדות חינוך ובראש תנועת "הכל חינוך", אותה ייסד ביחד עם איש העסקים דב לאוטמן ז"ל וממייסדי תנועת "פנימה".
גדעון סער
שר החינוך לשעבר
במהלך כהונתו נחתם הסכם "עוז לתמורה" עם המורים, ונעשו מספר רפורמות בנוגע לשיפור הישגי התלמידים בישראל וחיזוק ערכים. סער כיהן בעבר כח"כ, כשר הפנים וכיו"ר הקואליציה מטעם הליכוד. עורך דין בהכשרתו. כיום מכהן כעמית בכיר במכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS) ומרצה בקריה האקדמית אונו.
פרופ' יולי תמיר
נשיאת מכללת שנקר
שרת החינוך לשעבר. במהלך כהונתה הובילה את רפורמת "אופק חדש" שכללה שיפור של שכר המורים ומתן שעות פרטניות של לימוד לתלמידים. כיהנה בעבר כשרת הקליטה וכח"כית מטעם מפלגת העבודה. פרופסורית לפילוסופיה המכהנת כיום כנשיאת מכללת שנקר.
לימור לבנת
יו״ר בהתנדבות של הקרן לרווחה לנפגעי השואה, שרת החינוך לשעבר
שרת החינוך לשעבר. במהלך כהונתה בוצעה רפורמת דברת ומהלכים כגון הטמעת מדידה. לבנת כיהנה גם כשרת התרבות והספורט, שרת התקשורת וח"כית מטעם הליכוד. מאז פרישתה מהחיים הפוליטיים עוסקת בפובליציסטיקה ומכהנת כיו"ר בהתנדבות של הקרן לרווחת ניצולי שואה
אשכול נבו
סופר ומנהל משותף של בית הספר לכתיבה "סדנאות הבית"
סופר ישראלי, מרצה ומנחה סדנאות כתיבה. מנהל בית הספר לכתיבה "סדנאות הבית". כתב בין היתר את הספרים רבי המכר "משאלה אחת ימינה", "ארבעה בתים וגעגוע" ו"נוילנד".
סיון רהב-מאיר
אשת תקשורת, חדשות ערוץ 2
עיתונאית חדשות ערוץ 2, מרצה, מגישה ובעלת טור ב"ידיעות אחרונות". בשנה וחצי האחרונות מעבירה שיעור ציבורי מצליח בנושא פרשת השבוע
נדב אבוקסיס
קומיקאי ושחקן
יניב ויצמן
מייסד ויו"ר ארגון הנוער הגאה
חבר מועצת העיר תל אביב יפו מטעם "רוב העיר" (רשימת הצעירים), מייסד ויו"ר ארגון הנוער הגאה שנותן מענה לאלפי בני נוער מהקהילה ברחבי הארץ ומייסד ומנכ"ל חברת teenk המתמחה בשיווק ופרסום לבני נוער וצעירים.
הילי חורב-קסוטו
מנכ״לית ערוץ הילדים וערוץ לוגי
בעבר שימשה כמנהלת תוכן בכירה במספר גופי שידור המתמחים בטלוויזיה לילדים.
אלוף במיל' דורון אלמוג
יו"ר עלה נגב-נחלת ערן. חתן פרס ישראל תשע"ו
ייסד את הכפר השיקומי, עלה נגב-נחלת ערן שמנווט עשייתו על פי מצפן הערבות ההדדית ואהבת האדם לבניית חברה טובה יותר בישראל. "המורה הגדול שלי הוא ערן, בני שנולד עם מוגבלות קשה, שמעולם לא קרא לי אבא ולא יצר קשר עין ולמרות זאת לימד אותי יותר מכל אדם על ערכינו ועוצמתינו כאנשים וכחברה. מבחן החלשים ביותר הוא מבחן החברה כולה. ככל שנעשה יותר עבורם, נהיה חברה טובה יותר וחזקה יותר".

חילי טרופר
מנהל אגף חינוך, תרבות ורווחה בירוחם
איש חינוך וחברה, בעבר שימש כסמנכ"ל תנועת "אחריי!", ניהל את תיכון ברנקו וייס רמלה ושימש כיועצו של שר החינוך שי פירון. פרסם את הספרים "מקום בעולם" ו"שביל בעולם".
אלון דוידי
ראש עיריית שדרות
מנהל ישיבת ההסדר בשדרות, סמנכ"ל תנועת "מבראשית" ויועץ לשר השיכון והבינוי.
אבי קמינסקי
יור איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות וסמנכ"ל חינוך וחברה ע. הוד השרו
מכהן , בהתנדבות , כיו"ר איגוד מנהלי אגפי החינוך בשלטון המקומי. במהלכן עסק בנושאים: קידום הפרופסיה והמעמד של מנהל אגף החינוך ברשות המקומית, קידום היזמה לחוק מנהלי מחלקות לחינוך, חבר פעיל בועדות ציבוריות ביניהן הועדה לבחינת חינוך הרך ומעונות יום לילדים עד גיל 3. זכה פרס בנושא שיתוף פעולה בין החינוך לשירותים החברתיים של ג'וינט ישראל.
חן מילר
מורה בבית הספר לחינוך מיוחד 'שפרירים א' , מרצה ומפתחת תפיסת חינוך
בארבע השנים האחרונות לצד עבודתה במערכת החינוך עם מגוון רב של ילדים ובני נוער, מפתחת חן מילר תפיסה חינוכית ותכניות לצמיחה וקידום של בני נוער מכל קשת החברה הישראלית . בימים אלו היא שוקדת על מיזם חינוכי חברתי חדש, אשר יחדד את האחריות המוטלת על כולנו בחינוך דור העתיד.
מתן יפה
מייסד ומנכ"ל "כוכבי המדבר"
מייסד ומנכ"ל כוכבי המדבר, עמותה הפועלת לפיתוח דור חדש של מנהיגות בדואית צעירה, שתשנה את המציאות בקהילה הבדואית ובמרחב הנגב.
הארגון מחבר בני נוער, צעירים וצעירות, הבאים מיישובים ושבטים שונים ליצירת קבוצת מנהיגות מלוכדת שיחד תוביל תהליכים של שינוי.
תומר ברץ
מחנך ומורה לאזרחות בתיכון אורט רמת יוסף בבת ים, בוגר תוכנית חותם ומייסד מיזם "לראות עולם"
פועל להנגשת הון אנושי מחוץ למערכת החינוך עבור תלמידים ברחבי הארץ באמצעות טכנולוגיית שיחות וידאו במהלך יום הלימודים השגרתי. מחנך כיתה יא, מכין לבגרויות באזרחות ובהיסטוריה ומרצה ברחבי הארץ על יזמות וחדשנות במערכת החינוך. מאמין בצורך לבסס למידה על יצירת סקרנות תוך שימוש נבון בטגנולגיה.
תיכון אורט לוד
כולם מדברים על שינוי: הם עשו אותו
כיום תיכון "אורט לוד" הוא בית ספר מבוקש, אחת ההצלחות הגדולות של מערכת החינוך הישראלית, ותלמידיו מצטיינים. איך עושים את זה? ביחד. סביב שולחן אחד יישבו מנהל בית הספר אורט לוד, ד"ר משה הרשקוביץ יחד עם מורים, תלמידים, רכזים הורים ונציג העירייה. כל אחד יספר מה הוא עשה למען השינוי – ואיך זה שינה את חייו.
דר' דיאנא דעבול
מרצה, מדריכה פדגוגית וחוקרת בתחום החינוך והחינוך המיוחד.
ראש המועצה הפדגוגית הערבית. ומנהלת מרכז "אלפרח" לתמיכה בתלמידים ליקויי למידה. ראש המסלול לח"מ בחברה הערבית במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דויד ילין (עד אוגוסט 2014). עמיתה בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית בירושלים.
יעקב הכט 
מנכ"ל "ערי חינוך - אמנות שיתופי הפעולה"
יזם והוגה דעות בתחום החדשנות החינוכית. הקים וניהל את בית הספר הדמוקרטי בחדרה, הראשון שנקרא כך בעולם.
ייסד את IDEC, הכנס הבינלאומי לחינוך דמוקרטי, המתקיים כבר 25 שנים, הקים וניהל את המכון לחינוך דמוקרטי ובמסגרתו מסלול אקדמי בסמינר הקיבוצים.כיום, מוביל את תכנית משרד החינוך ללמידת MOOC.
אנה גורן
מנהלת ביה"ס הממלכתי המשלב "יד המורה"
עוסקת באסטרטגיות שילוב של אוכלוסייה לוקה ב-A.S.D. (בתפקוד בינוני נמוך) ובהשפעה המיטבית של שילוב תלמידים בעלי צרכים מיוחדים בביה"ס על השיגי התלמידים הנורמטיביים בתחומים האקדמי, הרגשי, החברתי והערכי.
מצויינות במתמטיקה

מיהם בתי הספר המצטיינים במתמטיקה?

שיעור בחיבור

הם הגיעו עם חששות ודעות קדומות, אבל לאחר יום לימודים בבית ספר של מגזר שונה לחלוטין הם גילו נערים ונערות כמוהם

מפת החינוך של ישראל

מיוחד: מפת החינוך עם נתוני כל בתי הספר